"Kóduj s obrami" online workshop ZADARMO práve prebieha! Zistiť viac!

Dieťa musí vedieť pracovať s myšou, čítať, písať a počítať do 20.

  • 14 stretnutí (raz za týždeň)

  • 2 x 45 min. (každé stretnutie)


jednorazovo alebo v 5 splátkach 229

Registrácia a rozvrh

Chceli by ste sa nás niečo opýtať?

Úvod

Na tomto 2-semestrálnom kurze si predstavíme základy programovania v jazyku Scratch. Scratch je vizuálny programovací nástroj, prostredníctvom ktorého sa deti hravým spôsobom učia programovať. So Scratchom môžeš programovať svoje vlastné interaktívne príbehy, animácie a hry. Samotné programovanie sa vykonáva pomocou blokov s príkazmi, ktoré sa spájajú podobne ako puzzle. Naše online kurzy NIE SÚ webináre ani videá na Youtube! V priebehu našich kurzov lektor zdieľa so študentami svoju obrazovku a má možnosť sledovať, na čom študenti pracujú a v prípade potreby im pomôcť. Študenti môžu klásť otázky a aktívne diskutovať o svojich zadaniach, či problémoch.

Program kurzu

Minecraft a Scratch? Bez problémov. Pridaj sa k nám v misii kde si vytvoríme svoj vlastny remeselný stôl. Hraj sa s programovacími blokmi a sprav svoju prvú hru. Téma dňa je Minecraft.
Poznáš mená ako Enderman, Creeper alebo Ghast? Na tejto lekcii sa presunieme do novej dimenzie. Vďaka platforme MakeCode vstúpime do sveta MineCraft a upravíme si ho podľa vlastných predstáv. Nesmieme už čakať, portál do nového sveta sa čoskoro uzavrie.

jednorazovo alebo v 5 splátkach 229

Registrácia a rozvrh

Naprogramujte si svoju budúcnosť!

Prihláste sa ešte dnes!

Odporúčame z nášho
blogu

Prečo by sa deti mali učiť programovať?

Čítať